• +38 099 098-94-99
  • +38 096 908-71-71
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Людмила Мунько

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Людмила Мунько, засновник МІД «Корам Део».  Куратор програми біблійного душеопікунства, викладач, душеопікун з 2004 року.

Народилась в 1969 році в м. Горлівка Донецької області. Батько був воєнним та партійним працівником, мати – вчителькою математики.

В 1991 році вийшла заміж за Мунько Віктора. Закінчила Херсонський індустріальний інститут в 1992 році.  Увірувала восени 1994 р і стала членом баптистської церкви м. Дубровиця Рівенської області. Працювала бухгалтером у районній поліклініці, була приватним підприємцем. Параллельно  з чоловіком та командою церкви брала участь у євангелізаціях та організації  нових церков по селах району.  

В 2006 році закінчила Український інститут сім’ї, де навчалася біблійному душеопікунству. Отримала запрошення на роботу до Українського інституту сім’ї викладачем. На цей час сім’я переїхала до Києва. Допомагала чоловікові в його пасторському служінні. З 2008  року є співзасновником МІД  "Корам Део". 

Мають з чоловіком чотирьох дітей, мешкають у м. Ірпінь. Наразі допомагає чоловіку в організації нової церкви в Ірпіні, займається душеопікунством, викладає, є куратором студентів МІД.


© 2020. Міжнародний інститут душеопікунства “Coram Deo”