• +38 066 369-65-01
  • +38 050 834-34-20
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Історія

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

МІД «CORAM DEO» - команда українських викладачів-наставників, які стали першими випускниками трирічної програми з біблійного душеопікунства Українського інституту сім'ї (УІС) та першими співробітниками УІС. Ця перша на весь колишній Радянський Союз програма була розроблена та початково викладалася Роном Харрісом, який прослужив академічним деканом УІС протягом 5 років. Рон Харріс – громадянин Канади та рукопокладений служитель з 1986 року, член Асоціації біблійних душеопікунів США (NANC).

Рон прагне викладати душеопікунський підхід, пропонований Вестмінстерською богословською семінарією та її душеопікунським відділом (CCEF). Цей підхід відомий на Заході завдяки публікаціям «Ресурси для змін у житті». Викладання та навчання на основі авторитету та достатньості Святого Письма – головний принцип служіння Рона Харріса. Протягом останніх 35 років Рон викладав біблійне душеопікунство студентам у США, Канаді, Росії, Білорусі, Румунії та України.

RonHarris

З 2002 року Рон займався місіонерським служінням в Україні, допомагаючи у навчанні пасторів і церковних лідерів російськомовного світу знаннями та навичками у сфері душеопікунства. До 2010 року програму з біблійного душеопікунства успішно закінчили більше ніж 280 християнських служителів з Києва, Львова, Одеси, Харкова, Рівного, Луцька, Житомира, Сум, Чернівців, Івано-Франківська, Маріуполя, Полтави, Херсона та Краснодара.

Протягом багатьох років Рон віддає все своє серце, час та сили підготовці та створенню українських команд викладачів-наставників, які могли б самостійно викладати програму з біблійного душеопікунства та примножувати команди викладачів в Україні та за її межами. Команда українських викладачів МІД “Coram Deo” - перший «плід» і спадкоємець цього бачення. Окрім того у тісному співробітництві з командою МІД “Coram Deo” Рон Харріс видав шість публикацій, що збагатили програму та представили її більш широкому колу читачів.  "Катехизис для душеопікунів", "Інструменти лікаря", "Конфлікт душі", "Коли потрібна допомога", "Духовна операція" та "Стріли Вседержителя" стали цінним доповненням і ресурсом для біблійних душеопікунів.

Д-р Харріс також проводив навчання зростаючих лідерів біблійного душеопікунства в присутності спостерігачів. «Вигострюючи сокиру» - це практикум, призначений для розвитку практичних навичок. Цей ресурс і сьогодні доповнює програму МІД “Coram Deo”, відточуючи майстерність лідерів Coram Deo і спонукаючи всіх присутніх мудро та розсудливо використовувати Святе Письмо в різних душеопікунських ситуаціях. Лекції тут не передбачені; на цих заняттях можуть бути присутніми всі бажаючі.  

В останні роки перед виходом на пенсію Рон займався розробкою особливого ресурсу – серії записів душеопікунських зустрічей, які будуть використані для тренінгу та розвитку навичок практичного служіння. Завдяки цим зусиллям з 2008 року команда українських викладачів МІД «CORAM DEO» під керівництвом і в тісному співробітництві з Роном Харрісом пропонує увазі церкви оновлену й покращену програму біблійного душеопікунства.

Після від’їзду Рона та його дружини Лінди до Канади інститут продовжив розвиток, і сьогодні зростаюча команда інституту викладає не тільки в країнах колишнього Радянського Союзу, а також у Німеччині, Ізраїлі та США. Склад викладачів та наставників МІД налічує вже понад 50 осіб. Наші студенти та випускники, кількість яких сягає за тисячу, викладають матеріали цієї програми в своїх помісних церквах по всій Україні та за її межами, змінюючи життя тисяч людей.

Мария, Рон, Алексей, Людмила
Марія Віпна, Олексій Толочьянц, Рон Харріс, Людмила Мунько


© 2022. Міжнародний інститут душеопікунства “Coram Deo”