• +38 099 098-94-99
  • +38 096 908-71-71
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рон Харріс

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рон Харріс – розробник програми

Рон Харріс – громадянин Канади та рукопокладений служитель з 1986 року, член Ассоціації біблійних душеопікунів США (NANC).

Рон розглядає свої останні сімнадцять років рукопокладеного служіння в Києві (Україна) як кульмінацію милостивого Божого навчання і підготовки до створення систематичної практичної навчальної програми з богослов’я та навчального плану, які використовує МІД “Coram Deo”.

В 1986 році він отримав ступінь доктора наук з біблійного консультування в Вестмінстерській богословській семінарії, став членом найбільшої в США організації з біблійного консультування і був рукопокладений. Рон разом з дружиною Ліндою переїхав до Києва в 2002 році, щоб стати піонером першої офіційної програми з біблійного консультування в колишньому Радянському Союзі.

До цього Рон десять років брав участь у душеопікунському служінні в Онтаріо (Канада) і Флориді (США), а потому одинадцять років вів біблійне душеопікунство в своєму рідному регіоні на захід від Торонто (Канада). Після семи років життя в Києві Рон та Лінда повернулися до Канади і продовжили з дому підтримувати та навчати лідерів МІД "Корам Део" за кордоном у практиці мудрого застосування Святого Письма до спектру людських проблем. Працюючи з засновниками МІД, Рон завершив створення цього зростаючого служіння, додавши до дванадцятимодульної трирічної програми тренінг «Розрада» та організувавши цінну систему командного душеопікунства в реальному часі, відому як «Кабінет».

Проживаючи наразі у Канаді, Рон продовжує підтримувати лідерів служіння на їх прохання та насолоджується духовними плодами своїх трьох дітей та десяти онуків. Приємним хобі Рона є кулінарія – слов’янські страви, звичайно!


© 2020. Міжнародний інститут душеопікунства “Coram Deo”