Надрукувати

Практикум «Розрада»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Як залізо ступіє, й хтось леза не вигострить, той мусить напружити свою силу, та мудрість зарадить йому! Екклезіяст10:10.

Утешение

Одноденний тренінг «Подати душі розраду Святого Письма» надає учасникам прекрасну можливість зростання в душеопікунстві через «навчання на практиці». Беручи участь у тренінгу «Розрада», ви зможете спостерігати, як команда навчених кураторів у живому режимі показує суть «допомоги в дії». Під час перегляду відеосегменту конкретного випадку душеопікунства робиться пауза і учасникам пропонують продемонструвати конкретний «наступний крок» відповідно до спрямування від ведучого.  

Тренінг відбувається в містах, де проходять проєкти «Coram Deo» на регулярній основі. Щоб дізнатися про точний час та місце проведення тренінгу, слідкуйте за оголошеннями на цьому сайті.

«Сердцевим ритмом» тренінгу «Розрада» є переконання: «Ви не знаєте чогось, доки не спробуєте це на практиці».

Мета цього тренінгу – допомогти учасникам зростати в мудрості служіння, відточуючи конкретні навички душепіклування, а не акумулювати істини та принципи.

Ми віримо, що такий вид практичної підготовки є найбільш нехтуваним, хоч і найнеобхіднішим та найважчим аспектом підготовки служителів і членів Церкви Христової -  практичною допомогою стражденним віруючим.

Задум цього проєкту відображає панівні духовні переконання щодо істинного біблійного служіння стражденним християнам, правдиву мету біблійного служіння, складові угодної Богу допомоги та діяльності, що грунтується на глибоких богословських істинах.

В той час, як навчальні матеріали «Coram Deo» є неопублікованими ресурсами і призначені для вузького кола студентів, ВІДЕОРЕСУРС «РОЗРАДА» є ДОСТУПНИМ ДЛЯ ВСІХ:  http://comfort-training.com/.

Щоб зареєструватися для участі в тренінгу, звертайтеся: