• +38 066 369-65-01
  • +38 050 834-34-20
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тренінговий центр

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Міжнародний душеопікунський тренінговий центр ICTC "Coram Deo" (або проект «Кабінет») створено з метою допомогти душеопікунам зростати в навичках служіння через спостереження та участь у реальному процесі командного душеопікунства. Центр розташований у Києві, Україна. Він є міжнародним у двох сенсах. По-перше, є надія, що формат  служіння (командне душеопікунство з метою навчання і можливістю дистанційного спостереження) буде використано у всіх локаціях, де викладається трирічна программа МІД  "Coram Deo". По-друге, командне душеопікунство у живому режимі вже зараз мають можливість спостерігати душеопікуни з України та інших країн служіння МІД  "Coram Deo".

Навчальне служіння «Кабінету” пропонує широкі можливості для зростання в таких напрямах:

  1. Участник може спостерігати за тим, як проводяться заняття реального душеопікунства протягом певного періоду часу (в ідеалі це сім занять з опікуваним).
  2. Участник зможе разом з командою МІД "Coram Deo" проводити огляд, обговорення та оцінювання всіх душеопікунських занять, а це дуже ефективний метод навчання.
  3. Участник зможе скласти кваліфікаційний іспит на компетентність у душеопікунстві та стати сертифікованим членом Асоціації душеопікунів МІД “Coram Deo".

Всі ці причини будуть зміцнювати ваше практичне богослов’я роботи з людьми. Ми віримо, що на основі трирічної МІД "Coram Deo" та навчального ресурсу «Розрада»  стажування/відеоспостереження з лідерами МІД буде найкращою інвестицією часу і сил для утвердження в роботі зцілення душі.

Презентація служіння:  https://www.youtube.com/watch?v=S-i_ENw29A8&feature=em-subs_digest.

У рамках проєкту вже було успішно проведено 6 семитижневих сесій протягом двох років за участю Рона Харріса. Про початок нових сесій ми будемо повідомлювати додатково.

Заявки на участь у роботі команди «Кабінету» в ролі спостерігача можуть подавати студенти, випускники та викладачі МІД "Coram Deo".

З радістю відповімо на ваші запитання. Пошта проєкту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СЛУЖІННЯ


© 2022. Міжнародний інститут душеопікунства “Coram Deo”